Supervízor na úseku výroby káblových zväzkov

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
950 - 1 300 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta hľadáme do rozširujúcej sa výroby nového majstra výroby na výrobu káblových zväzkov, ktorý má aj praktické skúseností s vedením menšieho kolektívu, je empatický, ale vie motivovať svoj tím k dobrým pracovným výkonom. Jedná sa asi vedenie 20 členného kolektívu operátorov.
ZÁKLADNÁ NÁPLŇ PRÁCE.:
- schopnosť vedieť rozplánovať výrobu na dennej a týždennej báze;
- zaškoľovanie operátorov do výrobného procesu;
- riadne rozdelenie úloh medzi jednotlivých pracovníkov;
- príprava materiálu pre výrobu ;
- dohliadanie na kvalitu výrobkov;
- kontrolovanie a dodržiavanie BOZP;
- sledovanie dochádzky a celková organizácia prideleného pracoviska.

Koncoročné odmeny
Multi šport karta

Informácie o výberovom konaní

Jedná sa o prácu v jednozmennej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba led svetiel, elektrorozvodní a el.káblov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci výroby, majster, vedúci tímu,

Počet rokov praxe

2

Vedieť riadiť kolektív ľudí - preukázateľné praktické skúsenosti.
Znalosti čítania elektrotechnickej dokumentácie.
Manuálna zručnosť .
Analytické myslenie.
Znalosti systémov LEAN, KANBAN a 5S veľké plus (nie je to však podmienka) popr. niektoré nástroje kvality .
Znalosti práce s počítačom.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 4027147  Megjelentetés dátuma: 13.5.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac