Operátor výroby - montážnik

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
750 - 900 EUR/mesiac+ zákonné príplatky za prácu v zmenovej prevádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v trojzmennej prevádzke pre mužov aj ženy.
- Vkladanie plastových komponentov do lisov ;
- Následné odoberanie hotových výrobkov z lisu, vizuálna kontrola;
- Montáž jednotlivých dielcov podľa požadovaných parametrov do zostáv;
- Zaznamenávanie odchýlok kvality a hlásenie kazovosti vedúcemu smeny;
- Nahadzovanie hotových výrobkov do systému aj záznamy o kvalite;
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov vedúceho ;
- Dodržiavanie poriadku na pracovisku .

Práca v stabilnej spoločnosti
Rôzne firemné akcie
Možnosti kariérne aj finančne rásť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výroba

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby, výrobný pracovník, robotník, strojárska výroby

Ochota pracovať z 3 zmennej prevádzke
Manuálny zručnosť
Základné počítačové znalosti
Orientácia na detail

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3985430  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac