Administrátor podnikového informačného systému (ERP)

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy závisí aj od znalostí a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta so sídlom vo Zvolene, hľadáme šikovného administrátora ERP - podnikového informačného systému. Do Vašich kompetencií budú spadať tieto hlavné činnosti.:
- zabezpečovanie správneho a bezproblémového fungovania ERP systému a nadväzných systémov;
- podieľať sa na inováciách existujúcich systémoch, zavádzanie nových softvérových produktov podľa potrieb spoločnosti;
- zabezpečovanie admin. podpory všetkým užívateľom ERP a SP ako hlavného pracovného nástroja, ktorý v reálnom čase poskytuje dôležité informácie o stave, vývoji a fungovaní spoločnosti;
- zodpovednosť za vypracovanie pomocných pracovných manuálov, inštrukcií a usmernení;
- zabezpečovanie celkových výstupov z ERP a SP podľa pokynov;
- zálohovanie všetkých dát v ERP systéme;
- v prípade akýchkoľvek problémov, alebo závažných odchýlkach vo fungovaní ERP a SP, predkladá administrátor návrhy na riešenie vzniknutých problémov a vykonáva ich nápravu;
- spolupráca s IT administrátorom

- Stála práca na HPP v stabilnej firme s dobrým kolektívom
- Podpora zo strany vedenia
- Rôzne firemné benefity a akcie
- Zaujímavé finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba potravinárskych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SAP ERP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ERP administrátor

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s administráciou podnikového IS
Skúsenosti so programom SAP sú veľkou výhodou

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3973819  Megjelentetés dátuma: 8.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac