Hľadá sa zručný operátor výroby do ČR!

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Stříbro, Česko
Termín nástupu
ASAP
940 - 1 175 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje medzi 24000 Kč- 30000Kč.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie stroja podľa parametrov.
Výroba výrobku podľa špecifikácie kvality a množstva.
Udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Vypomáhenie pri kontrole výroby a jeho špecifikáciou.

Práca pre stabilnú a silnú spoločnosť na trhu.
Príjemná atmosféra na pracovisku.
Ubytovanie počas školenia zabezpečuje spoločnosť.
Príspevok na ubytovanie aj po skončení školenia.
Dovolenka 5 týždňov.
Finančné bonusy pred dovolenkou a pred Vianocami.

Prvých pár mesiacov bude prebiehať školenie v Poľku(2 týždne tam a týždeň doma.)
Práca sa vykonáva v nepretržitej prevádzke - hľadáme ľudí, ktorí nemajú problém pracovať aj na zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Požadujeme technické vzdelanie a zmysel pre detail, skúsenosť najlepšie 2 roky na pozícii strojného operátora.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3792377  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 940 - 1 175 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa pohybuje medzi 24000 Kč- 30000Kč.