Hľadáme nového kolegu - personálny konzultant/koordinátor

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opäť rozširujeme náš tím tentoraz hľadáme šikovného kolegu na pozíciu personálneho konzultanta - koordinátora v Prievidzi , ktorý k nám zapadne dobrou náladou a tvorivou osobnosťou.
- Náplň práce je hlavne v zabezpečovaní plynulého fungovania náborov u našich klientov,
- Zabezpečovanie každodennej komunikácie so zamestnancami
- Starostlivosť o novoprijatých zamestnancov, pomoc pri ich integrácii na novom pracovisku
- Pomoc zamestnancom pri vybavovaní dokladov
- Komunikácia s nadriadenými ohľadom riešenia existujúcich problémov
- Úzko spolupracuje s tlmočníkmi z ukrajinského jazyka
Ak viete o sebe, že ste usilovný/á, radi sa vzdelávate a ste natoľko motivovaný/á, aby Vás k práci nemuseli tlačiť ostatní, radi uvítame Váš profesijný životopis.

Zaručíme Vám kariérny rast.
Práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú.
Rodinný kolektív.
Na osobnom stretnutí si povieme ostatné výhody, prečo pracovať práve u nás. Kolegov si starostlivo vyberáme a každý má možnosť sebarealizácie a rozvíjania tých úloh, v ktorých sa cíti najlepšie.

Všetky podrobnosti budú pozvaným uchádzačom poskytnuté pri osobnom pohovore. Vyhovujúcich kandidátov, budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, HR oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter, personálny konzultant

Počet rokov praxe

2

U nás je práca veľmi dynamická a rôznorodá, vyhýbame sa stereotypu a šablónovitej práci. Ak však potrebujete stanovené kritériá a denné nariadenie úloh, aj pre takýto typ osobnosti vytvoríme priestor.
Preukázateľné výsledky z predchádzajúcej práce, resp. projektov.
Schopnosť prevziať zodpovednosť.
Vedieť byť nápomocný v záujme kolektívu.
Keďže sme medzinárodná spoločnosť, budeme preferovať kandidátov s anglickým alebo nemeckým jazykom, ukrajinský super výhoda.
Skúsenosti s prácou na podobnej pozícii

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3748103  Megjelentetés dátuma: 2.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac