Nákupca

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Hnúšťa
Termín nástupu
ASAP alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmzda 1000 € je vrátane variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si nový job a pracoval si už ako nákupca ?
Baví ťa svet objednávok, zákazok a optimalizácie nákupného procesu ? Nie sú ti cudzie obchodné rokovania s dodávateľmi a vieš ako sa s nimi dohodnúť ?
Čo by si všetko robil ?
Zodpovedal za výber najvhodnejšieho dodávateľa podľa predvolenej stratégie spoločnosti.
Viedol obchodné rokovania s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednával zmluvné podmienky.
Riešil reklamácie.
Spracuvával objednávky a kontroloval faktúry.

Zázemie silnej spoločnosti.
Práca v dobrom kolektíve.
Možnosť profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Znalosť cudzieho jazyka výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

1

Komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti na vysokej úrovni.
Schopnosť vyjednávať ceny a viesť obchodné rokovania.
Sebamotivácia.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3507018  Megjelentetés dátuma: 9.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiacmzda 1000 € je vrátane variabilnej zložky