Pracovník údržby- elektrotechnik vo výrobnej firme

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a ochotného pracovníka údržby s vyhláškou § 21, ktorý sa naozaj nebojí žiadnej výzvy, rozumie mechanike aj elektrike a nevadí mu práca na 3 zmeny.
Náplň práce:
- Preventívna a praktická údržba strojov a zariadení (mechanika, hydraulika);
- Zabezpečovanie včasných prestavení a nastavení strojov;
- Vykonávanie obhliadok a kontroly strojov;
- Odstraňovanie mechanických porúch na výrobných zariadeniach;
- Včasná diagnostika prípadných porúch na výrobných linkách;

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať aj telefonicky, na Vaše otázky radi odpovieme.

Možnosť kariérneho rastu
Dochádzkový bonus
Dovolenka nad rámec zákona
Sociálne a výkonnostné odmeny
Poistenie za spôsobenú škodu
Karta Multisport
Rôzne teambuildingové akcie

Uchádzač by mal byť držiteľom vyhlášky min. §21 ale ideál je §22, keďže by sa malo jednať o samostatného elektrotechnika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika

Vodičský preukaz

B

Ideálny kandidát na túto pozíciu je samostatný a časovo flexibilný. V prípade pohotovosti môže byť privolaný na pracovisko, ale nestáva sa to často. Dôležitá je schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, hlavne časovým.
Výhodou sú skúsenosti aj so zváraním.
Prax v priemyselnej údržbe je nutná.
Práca prebieha v 3 zmenách (ranná, poobedná a nočná).

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca okrem Slovenskej republiky v USA, Nemecku, Maďarsku, Taliansku v Rakúsku, Českej republike a Španielsku. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann Group, GmbH so sídlom v Nemecku, založenej v roku 1985 so skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, logistiky a ostatnej priemyselnej výrobe.
ID: 3441495  Megjelentetés dátuma: 25.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 100 EUR/mesiac