Operátor vo výrobe

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 € vrátane príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do príjemného tímu v stabilnej spoločnosti. Hľadáte si novú prácu v rámci Banskej Bystrice ? Ak áno, zašlite nám Váš životopis.

Budete pracovať ako operátor výroby v trojzmennej prevádzke.
Budete kontrolovať jednotlivé výrobky.
Uvítame základnú manuálnu zručnosť, do ostatných činností Vás zaškolíme.

Prémie k mzde.
Príjemný kolektív.
Práca v stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovednosť.
Manuálna zručnosť.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.
ID: 3322286  Megjelentetés dátuma: 23.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € vrátane príplatkov