Obchodný manažér

i+i print spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov v Rakúsku a na Slovensku
• podieľanie sa na aktivitách obchodného oddelenia
• organizovanie a vedenie obchodných rokovaní
• rozvíjanie obchodu so stálymi a príležitostnými zákazníkmi
• prezentácia cenových ponúk
• príslušná administratívna činnosť
• operatívne riešenie požiadaviek zákazníkov

Práca v modernom a technologicky vyspelom prostredí, v dynamickom kolektíve mladých ľudí.
Práca s veľkým priestorom na sebarealizáciu a uplatnenie kreatívneho myslenia s osobnou zodpovednosťou.

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte e-mailom slovensky a nemecky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s priamym oslovovaním a obchodným jednaním so zákazníkom
• prax minimálne 5 rokov – obchodné zastúpenie na zahraničných trhoch
• obchodné, komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti na požadovanej úrovni
• spoľahlivosť
• kreatívnosť
• efektívnosť
• pozitívny prístup
• samostatnosť
• ochota cestovať

Stredne veľká tlačiareň s 33-ročnou tradíciou, pôsobiaca na rakúskom, nemeckom a slovenskom trhu so zameraním na packaging.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966792  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac