Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Rušňovodič - dohodár

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
11 - 14 EUR/hod.Základná mzda sa odvíja od oprávnení rušňovodiča a poznania tratí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie hnacích vozidiel na železničnej dráhe.
• Kontrolovanie technického stavu hnacieho vozidla pred jazdou.
• Prepravovanie materiálu, tovaru a pod.
• Kontrolovanie predpísanej rýchlosti a ostatných faktorov ovplyvňujúcich bezpečnosť jazdy.
• Zastavovanie vlakových súprav na predpísaných staniciach.
• Pristavovanie železničných vozňov na určené miesto.

Reži cesta hradená ako výkon (podľa miesta bydliska), cestovné náhrady "z domu do domu".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Ostatné znalosti

Odborná skúška rušňovodiča - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Technické, dopravné

Počet rokov praxe

2

• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť
• Koncentrovanosť
• Rozhodnosť
• Odolnosť voči stresu
• Držiteľ preukazu rušňovodiča

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4054576  Megjelentetés dátuma: 30.3.2021  Alapbér (bruttó): 11 EUR/hod.