Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci posunu vo vlečke U.S.Steel Košice

I.G. Rail, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 000 EUR/mesiac- Náborový príspevok vo výške 500-1000€ - Motivačné mzdové ohodnotenie – extra príplatky - Dochádzkový bonus 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizovanie posunu v priestoroch železničnej vlečky
• sledovanie jazdy koľajových vozidiel
• prepravovanie materiálu, tovaru a pod.
• dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• pristavovanie a posun železničných vozňov na určené miesto

- Náborový príspevok vo výške 500-1000€
- Motivačné mzdové ohodnotenie – extra príplatky
- Dochádzkový bonus 150€
- Príspevok na poistenie vo výške 40€/mesiac
- Zabezpečené ubytovanie v ŠACI ZDARMA
- Doprava po areáli USS ZDARMA
- Pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravu
- Služby práčovne na pranie pracovného oblečenia ZDARMA
- Možnosť kariérneho rastu, rozširovanie kvalifikácie
- Firemné teambuildingy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť prostredníctvom kontaktného formulára, prípadne na e-mail [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Ostatné znalosti

Odborná spôsobilosť posunovač OS17 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Železničná doprava

Počet rokov praxe

5

• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovednosť
• Koncentrovanosť
• Rozhodnosť
• Odolnosť voči stresu
• Odborná spôsobilosť posunovač vo vlečke (OS 17)
• Manuálna zručnosť

Spoločnosť I.G.Rail, s.r.o. bola založená v roku 2007. Licenciu na prevádzkovanie dopravy na dráhe má pre trate na Slovensku, v Česku a Maďarsku. Ústredie má sídlo v Bratislave a prevádzku vo Zvolene. V súčasnosti prevádzkujeme elektrické lokomotívy jednosmernej aj striedavej trakcie a dieselové pre trate s normálnym rozchodom. I.G.Rail má uzavreté dohody o spolupráci a vzájomnom odovzdávaní vozňov s dopravcami v susedných krajinách, napr. Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko a Poľsko.
Sortiment prepravovaných komodít je neobmedzený: kontajnerová preprava automobilových dielov, preprava stavebného materiálu, kusových a sypkých substrátov, preprava chemických produktov (decht, benzol), obilia, vrátane nebezpečných tovarov a odpadov.
ID: 4013736  Megjelentetés dátuma: 18.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac