Údržbár/elektrikár (zástup počas MD - aj živnostníci)

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda cca 1100 € pozostávajúca z: 800 € (nástupná základná mzda) + variabilná zložka mzdy až do 150 € + ďalšie bonusy (pozri odsek Zamestnanecké výhody, benefity).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti?
Baví Ťa svet výrobných technológií a automotive segmentu?
Máš skúsenosti s elektroúdržbou strojných zariadení, s pneumatikou, hydraulikou a práca s PLC zariadeniami ti nie je cudzia?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť.

Na pozícii údržbár/elektrikár u nás budeš zodpovedať za:
  • riešenie a vykonávanie údržby na strojoch a zariadeniach
  • vykonávanie preventívnych a predpísaných kontrol
  • zaisťovanie spôsobilého technického stavu používaných strojov, prístrojov a zariadení
  • promptné riešenie vzniknutých technických závad a nedostatkov

Jedná sa o prácu s najmodernejšími technológiami a zariadeniami, možnosť získať prax na oddelení údržby strojných zariadení v automotive spoločnosti.

  • Nástupná mzda 800 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac
  • Zvýšenie základnej mzdy už po 6 mesiacoch o 30 €, po ďalších 6 mesiacoch o 30 €
  • Príplatok za nočnú prácu 1,25 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
  • Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
  • Darčekový bonus 100 €
  • Príspevok na rekreáciu
  • Bonus "Zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 €
  • Príspevok na dopravu 15 € / mesiac
  • Stravné lístky v hodnote 3,60 € + bufet
  • Narodeninové poukážky v hodnote 25 €
  • Príspevok do 3. piliera
  • Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť
  • Spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia
  • Množstvo príspevkov zo sociálneho fondu, príležitostné darčeky
  • Zľavy u vybraných obchodných partnerov v Žiline a okolí (reštaurácie, obchody, wellness, športoviská)
  • Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode

V prípade záujmu o zamestnanie, prosíme zaslať svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], prípadne osobne na vrátnicu spoločnosti. Bližšie informácie na tel. čísle 0948 259 305. Ďakujeme.

Poznámka: V prípade spolupráce prostredníctvom živnosti - podmienky sú vecou individuálnej dohody.

Upozornenie:
Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas materskej dovolenky, najdlhšie však do 31. 01. 2020.
Možnosť predĺženia kontraktu v závislosti od situácie a kvality spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/Technika/Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení vítaná (nie je podmienkou)
  • Prax s pneumatikou, hydraulikou, senzorikou, PLC - výhodou
  • Práca v nepretržitej prevádzke (4-zmenná prevádzka, tzv. "12tky", t. j. 2 dni denná 6:00-18:00, 2 dni nočná 18:00-6:00, 4 dni voľno)
  • Odborná spôsobilosť na elektrické zariadenia - min. § 21 Vyhl. č. 508/2009 (§ 22 alebo 23 Vyhl. č. 508/2009 výhodou)
  • Znalosť práce s technickou dokumentáciou
  • Užívateľská úroveň MS Office
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita
  • Zodpovedný prístup k práci, dôslednosť a trpezlivosť
  • Logické a analytické myslenie
  • Odolnosť voči stresu

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3688507  Megjelentetés dátuma: 14.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda cca 1100 € pozostávajúca z: 800 € (nástupná základná mzda) + variabilná zložka mzdy až do 150 € + ďalšie bonusy (pozri odsek Zamestnanecké výhody, benefity).