Sales Administrator

Hyundai Motor Czech s. r. o., organizačná zložka Slovakia

Miesto práce
Galvaniho 17/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Fakturácia vozidiel, vystavovanie dobropisov
- Odvolávanie vozidiel na transport
- Administrácia transportných poškodení
- Poistenie vozidiel
- Spravovanie systému H-Way
- Komunikácia s dealerskou sieťou
- Komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Relax lístky v hodnote 20 eur mesačne
- Kurzy anglického jazyka poskytované bezplatne
- Príspevky pri pracovných výročiach, sobáši, narodení dieťaťa, narodeninách
- Po skúšobnej dobe možnosť prenájmu nového vozidla za veľmi výhodný mesačný poplatok
- Príjemná pracovná klíma
- Team buildingy, firemné akcie

Uvedená pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, obchod, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

pracovitosť, flexibilita

Hyundai Motor Company is the third biggest car producer in the world, praised for its innovation & technologies used in the development of personal transport and services and one of the world leaders in eco mobility. Hyundai Motor Czech, o.z. Slovakia is the fully independent subsidiary of Hyundai Motor Europe, responsible for the cars & parts sales and services to its partners and clients in the country. With long-term Top5 position in the market and Nr.1 volume brand of private customers in Slovakia, Hyundai continues in its growth path and always seeks for the better.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3236576  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou