Quality control Group Leader

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 119, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v modernom prostredí medzinárodnej automotive spoločnosti?
Máš skúsenosti s vedením ľudí, vieš anglicky, si precízny, kreatívny a základné princípy kvality Ti nie sú cudzie?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť!

Hľadáme Vedúceho pre oddelenie kvality, ktorého pracovnou náplňou bude:
  • organizácia prác, riadenie, tréning, vedenie & motivácia celého teamu kvality oddelenia montáže, t. j. Team leadrov, Set-up manov, Inšpektorov (spolu 27 zamestnancov)
  • spolupráca pri získavaní nových zamestnancov, pri ich rozmiestňovaní a stabilizácii
  • zabezpečenie informácií o dochádzke, hodnotenie zamestnancov
  • denné prerozdeľovanie prác & personálna organizácia a koordinácia oddelenia (najmä riadenie neprítomností zamestnancov)
  • analýza problémov kvality, navrhovanie riešení, zlepšovanie
  • spolupráca s ďalšími oddeleniami na riešení problémov (výroba, logistika, údržba, inžiniering, HR)
  • vedenie a správa auditov, reporting

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie
  • Možnosť profesijného rastu
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti v rámci Hyundai Motor Group
  • Práca v modernom závode v centre Žiliny
  • Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie
  • Nové zariadenia, pracovné pomôcky a vybavenie
  • Práca na pracovnú zmluvu priamo so spoločnosťou Hyundai Dymos (nie agentúra)
  • Závodné stravovanie, stravné lístky
  • Teambuildingové aktivity
  • Dochádzkový a výrobné bonusy, bonus za pozíciu (na mesačnej báze)
  • letný & zimný bonus, ročný výrobný bonus
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce (víkendové, nadčasové, nočné)
  • Bohatý sociálny program, spoločenské podujatia a iné

V prípade záujmu o zamestnanie, prosíme zaslať svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], prípadne osobne na vrátnicu spoločnosti. Bližšie informácie na tel. čísle 0948 259 305. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (podmienkou!)
  • Skúsenosť s vedením menšieho teamu vo výrobnej spoločnosti (optimálne automotive)
  • Samostatnosť a zodpovednosť
  • Chuť a ochota učiť sa
  • Schopnosť koordinovať a motivovať
  • Zmysel pre detail, analytické schopnosti
  • Základná znalosť problematiky kvality (výhodou)

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3239198  Megjelentetés dátuma: 16.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou