Asistent/ka riaditeľa startup realitnej kancelárie.

Hypomo, s.r.o.

Miesto práce
Hypomo, Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné školenie zabezpečené!

Hľadáme do tímu ambiciózneho kolegu (skúsenosti v oblasti realít výhodou), ktorého náplňou práce bude hlavne:
• Aktívne vyhľadávanie realitnej inzercie a telefonická komunikácia s inzerentmi po celom Slovensku.
• Asistovanie pri získavaní nehnuteľností a ich následná inzercia na realitné portály.
• V prípade potreby vykonávanie obhliadok, fotení a dokumentácie nehnuteľností.
• Asistencia s administratívou spojenou s predajom a kúpou nehnuteľností.

• Prístup k špičkovým kanceláriám v Bratislave
• ZAŽIJETE aktívnu interakciu a spoluprácu s kolegami na pobočke
• ROZVINIETE Vaše komunikačné a organizačné schopnosti
• SPOZNÁTE veľa nových ľudí a priateľskú pracovnú atmosféru

Čo Vám ponúkame?

• Práca v medzinárodnom tíme (Slovensko, Poľsko, Maďarsko, Veľká Británia)
• Príležitosť byť súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti - počet krajín, v ktorých
pôsobíme, neustále narastá
• Možnosť stáť pri zrode inovácií
• Zabezpečíme kvalitné zaučenie
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Možnosť profesijne rásť
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť cestovania

Pokiaľ ste študent/ka alebo rodič na materskej, prípadne Vás zaujíma odvetvie realít, hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hypomo je hypotekárna maklérska spoločnosť, ktorá transformuje obchodný model maklérov, ktorý poznáte doteraz.
Zavedením technológie a zrozumiteľnosti do odvetvia vytvárame zážitok zo sprostredkovania hypotéky, ktorý je rýchly, bezplatný a jednoduchý.
Na rozdiel od akejkoľvek inej maklérskej spoločnosti, naši špecialisti sú odmeňovaní na základe hodnotenia klienta a nie na základe toho, ktorá banka im dáva najvyššiu províziu.
ID: 4160820  Megjelentetés dátuma: 18.10.2021  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac