Hypnoterapeut a osobný poradca

Recovery Resorts, s. r. o.

Miesto práce
Petržalka (1x) a Dúbravka (1x), Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná a variabilná zložka mesačnej odmeny + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce Hypnoterapeuta a osobného poradcu je poskytovanie osobného poradenstva a modernej hypnoterapie s využitím rôznych druhov hypnózy a terapeutických techník, základná diagnostika, poradenstvo a psychoedukácia, komunikácia s klientmi a zabezpečenie bežného fungovania centra. Venuje sa najmä riešeniu problémov v oblasti psychiky, emócií a správania, medziľudských vzťahov a osobnostnému rozvoju klientov.
Pred nástupom absolvujete u nás komplexné zaškolenie, kde získate potrebné odborné znalosti a osvojíte si praktické zručnosti v súlade s našou terapeutickou koncepciou. Počas prvého roka na tejto pozícii budete pracovať pod odborným vedením a dohľadom nášho Senior hypnoterapeuta, s ktorým budete konzultovať všetky riešené prípady. Priebežne sa budete ďalej vzdelávať a zdokonaľovať svoje terapeutické aj poradenské zručnosti.
Pozícia je na plný úväzok s pracovnou dobou Pondelok-Štvrtok 9.00-17.00 hod a v piatok 9.00-16.00 hod.

+ Možnosť kariérneho rastu
+ Kontinuálne odborné vzdelávanie
+ Program telesného a duševného zdravia
+ Sociálne balíčky pri životných udalostiach
+ Deň plateného voľna k narodeninám
+ Účasť na firemných akciách
+ Zľavy na služby partnerských spoločností
+ Finančný bonus za dochádzku
+ Kratšia pracovná doba v piatky (do 16.00 h)

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať do 14 dní od doručenia ich žiadosti.
Osobné pohovory budú realizované priebežne až do obsadenia oboch pozícií. O ukončení výberového konania budeme informovať na web stránke a sociálnych médiách.

Ubezpečte sa, že spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám Váš
• životopis,
• aktuálnu fotografiu,
• motivačný list
a uveďte prosím, či preferujete pozíciu v Petržalke, v Dúbravke alebo preferenciu nemáte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme odbory psychoterapia, psychológia, špeciálna pedagogika, andragogika a medicína (lekár). Vzdelanie či prax v oblasti hypnózy a hypnoterapie nie sú potrebné, všetko zabezpečíme interne.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Muž alebo žena s prirodzeným nadaním a vôľou pomáhať iným ľuďom, vzdelávať sa a osobnostne rásť. Vhodný uchádzač je realista, osobnostne zrelý, zodpovedný, emocionálne stabilný, primerane empatický, v dobrej duševnej kondícii, sebaistý, odolný voči mentálnej záťaži, schopný pracovať samostatne a lojálny. Preferujeme uchádzačov, ktorí majú výborné komunikačné zručnosti, profesionálny vzhľad, príjemné vystupovanie, sú pozitívne naladení a sú nefajčiari. Prax v podobnom povolaní je dôležitou výhodou.

Spoločnosť Recovery Resorts, s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie pomoci v oblasti duševného zdravia formou pobytov. Centrum ALAVITA sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Liptova a je prvým súkromným nezdravotníckym zariadením tohto typu na Slovensku.
ID: 3203542  Megjelentetés dátuma: 3.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixná a variabilná zložka mesačnej odmeny + bonusy