Product owner

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe. Okrem toho zvykneme dávať 2x ročne odmeny v zaujímavých sumách ;). Poznámka pre skúsených profesionálov: Ak ťa daná pozícia oslovila a uvedené požiadavky nielen spĺňaš, ale ich aj ďaleko prekračuješ, ozvi sa. Radi sa s tebou stretneme a pripravíme ti osobitnú finančnú ponuku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do produktového tímu hľadáme samostatného, bystrého a asertívneho kolegu alebo kolegyňu, ktorý zvládne prevziať zodpovednosť za čiastkové produkty na medzinárodnom projekte Kimbino (https://www.kimbino.green/), stane sa ich hrdým vlastníkom a dotiahne ich do úspešného konca. Hľadáme človeka, ktorý má rád výzvy, privíta možnosť popasovať sa s nimi a vyrieši ich čo najlepšie. A to všetko môže robiť z pohodlia svojho domova. Oslovil ťa úvod inzerátu? Tak čítaj ďalej, dozvieš sa viac...

O čo ide?
Ako Product owner budeš efektívne riešiť požiadavky na úpravu našej android aplikácie a webov k dosiahnutiu strategických cieľov dohodnutých s biznis tímom. Budeš ich spracovávať do jasných špecifikácií pre developerské tímy (tzv. user stories), prioritizovať ich, plánovať a následne dohliadať na ich dodanie v dohodnutých termínoch a kvalite. Tvojou úlohou je prísť s vlastnými nápadmi ako dosiahnuť stanovené ciele. Pri ich plnení budeš aktívne spolupracovať s kolegami z produktového tímu, programátormi, interným marketingovým oddelením ako aj s externými dodávateľmi. V neposlednom rade je potrebné, aby si sledoval aktuálne trendy v oblasti vývoja webových technológií alebo aplikácií.

  • práca s modernými technológiami
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a
pochutiny platíme my
  • zaujímavé teambuildingy a akcie (pozri náš IG a FB účet ;))

Pošli svoj životopis, motivačný list a súhlas so sprac. osob. údajov na: [email protected]. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Súčasťou výberového procesu bude aj zadanie, rátaj teda s tým. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Sheets - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Jira - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

IT sektor

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti, resp. prax ako product owner alebo product manager v IT sektore (spracúvanie user stories, komunikácia s developermi)
  • samostatnosť, spoľahlivosť
  • logické myslenie, spájanie si súvislostí
  • dôslednosť a systematickosť pri práci
  • dobre zvládnutý time management
  • vynikajúce komunikačné schopnosti a asertivita

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4040421  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac