Stážista do PPC tímu

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Na bráne 8665/4, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
3,5 EUR/hod.Plus odmena podľa šikovnosti. Stáž bude trvať 2 mesiace a ráta sa s cca 80 hod. odpracovaných za mesiac. Potom sa uvidí, čo ďalej a aké možnosti ti ponúkneme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent alebo nadšenec online marketingu a nemáš ešte plány na leto? Tak poď k nám. Hľadáme šikovného makača do PPC tímu. Máme kopec zaujímavých projektov s vysokou návštevnosťou s globálnym rozsahom a potrebujeme pomôcť. S radosťou ťa naučíme všetko, čo k tomu patrí. Máš obrovskú šancu ponoriť sa do online sveta a zažiť na vlastnej koži ako to funguje v praxi. Ide o platenú stáž a ak si sadneme a bude všetko klapať, môžeme spoluprácu preklopiť na dlhšie obdobie s iným ohodnotením. Tak čo, ideš do toho?

  • unikátna príležitosť naučiť sa základy PPC marketingu
  • práca v priateľskom mladom kolektíve
  • zdieľanie know-how od seniorných kolegov
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • flexibilný pracovný čas
  • a mnoho ďalších benefitov (stolný futbal/tenis, playko, klavír, firemné kolobežky, káva a čaj, raňajky, ovocie, príspevok na kino atď.)

Vypracuj zadanie, ktoré nájdeš u nás na stránke www.hyperia.sk/kariera/stazista ako najlepšie vieš, pošli svoje CV a pár slov o sebe na [email protected]. Zadanie si najskôr skopíruj k sebe a potom pošli link na svoje vypracovanie. A nezabudni na Súhlas so spracovaním osobných údajov. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnia podmienky a pošlú všetko. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • teoretické znalosti z oblasti online marketingu
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • proaktívny prístup a analytické myslenie
  • chuť neustále na sebe makať a vzdelávať sa

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
Tel.: +421903137441
E-mail: poslať životopis
ID: 3929585  Megjelentetés dátuma: 26.6.2020  Alapbér (bruttó): 3,5 EUR/hod.