Product owner (Produktový vlastník)

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Na bráne, Žilina
Termín nástupu
ihneď
od 1100,- Eur + prémie (výška základnej zložky závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý doťahuje veci do konca a do detailu, je bystrý a samostatný. Zároveň vie dobre komunikovať s tímom a nastaviť priority v kontexte plánovaných cieľov a miľníkov. Ak sa v tomto vidíš, ozvi sa nám!

Tvojou dennou rutinou bude:
  • príprava zadaní pre scrum tím v spolupráci s projektovými manažérmi
  • úprava/špecifikácia týchto zadaní aby boli pripravené na zaradenie do šprintu
  • prioritizácia úloh podľa aktuálnych potrieb firmy
  • vedenie porád

  • pružná pracovná doba, možnosť práce z domu
  • práca na vlastných projektoch firmy
  • práca v mladom kolektíve a príjemnom prostredí v centre mesta
  • stolný futbal, playko, klavír, firemné kolobežky, káva a čaj, raňajky, ovocné dni a mnoho ďalších teambuildingov

Pošli svoj životopis a pár slov, prečo chceš byť súčasťou Hyperia tímu na [email protected]. Nezabudni pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov. Tešíme sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosť s vedením projektu a ľudí
  • zodpovedný prístup, tímová práca
  • dobré komunikačné schopnosti, proaktivita
  • analytické a logické myslenie

Výhodou je ak máš skúsenosti s agilným projektovým riadením, ideálne Scrum.

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3621424  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100,- Eur + prémie (výška základnej zložky závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí, znalostí, zručností a dĺžky praxe)