Back office assistant

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,- Eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada papierovačky a kamarátiš sa s každou tlačiarňou, skenerom či tabuľkou? Nevadí ti hŕba dokumentov a rada sa púšťaš do takýchto výziev? Si akčná a nestačí ti škola na vyplnenie tvojho času? Chceš byť užitočná aj na inom fronte a nadobudnúť reálne skúsenosti v atraktívnej firme, popritom si aj zarobiť? Tak sa nám ozvi!

Hľadáme študentku na dohodu, ktorá sa postará o náš back office. Pokiaľ v tebe drieme neukojiteľná túžba zlepšovať sa a preukážeš svoj potenciál, tak nič nebráni tomu, aby sa z teba stal špecialista, ktorý bude v budúcnosti plnohodnotným členom nášho tímu ;).

  • práca v príjemnom mladom kolektíve
  • flexibilný pracovný čas (10 - 20 hodín týždenne)
  • krásne a funkčné pracovné prostredie (výhľad na vyhliadku Budatín priamo z kancelárie :))
  • firemné benefity (zaujímavé teambuildingy, stolný futbal, stolný tenis, výborná kávička a mnoho ďalších)

Pošli svoj životopis spolu s motivačným listom a Súhlasom so spracovaním osobných údajov na: [email protected]. Do predmetu správy daj “Back office assistant”. Budem kontaktovať len vybraných uchádzačov, kt. spĺňajú požiadavky v inzeráte. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • zodpovednosť
  • pedantnosť a presnosť
  • spoľahlivosť
  • zdravý sedliacky rozum ;)

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3620005  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,- Eur/hodina