Android Developer

Hyperia s.r.o.

Miesto práce
Na bráne 8665/4, Žilina
Termín nástupu
november/december 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 500,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúseného Android developera, ktorý chce byť súčasťou celosvetového projektu. Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí výziev a neustále sa vzdeláva v nových technológiách. Tvojou úlohou bude návrh, vývoj a údržba mobilnej aplikácie so zreteľom na čistý kód. Zodpovedal by si za ladenie a stabilitu aplikácie, písanie dokumentácie, testovanie. Okrem toho by si nám pomohol s budovaním mobilného oddelenia, kde by si dokázal zúžitkovať svoje doterajšie skúsenosti pri nastavovaní procesov a celého workflowu. Aj vďaka tvojmu kódu môžeme spraviť svet lepším miestom pre život. Do našej práce sme integrovali metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Aj na toto sa môžeš tešiť :).

Tvojou úlohou bude:
  • návrh, vývoj a údržba mobilnej aplikácie so zreteľom na čistý kód
  • ladenie aplikácie po výkonnostnej stránke
  • písanie dokumentácie
  • testovanie aplikácie
  • pomoc pri budovaní mobilného oddelenia

  • práca na medzinárodnom internom projekte - finančný aj časový rozpočet máme vo vlastnej réžii
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • prácu si vychutnáš na dvoch 24" monitoroch
  • originálny prístup k práci - porady na čerstvom vzduchu
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice
  • a mnoho ďalších benefitov (stolný futbal, playko, klavír, firemné kolobežky, káva a čaj, raňajky, ovocné dni, príspevok na zdravie a kultúru atď.)

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov a dohôd
  • schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia - komplexných úloh
  • motivácia sledovať a používať nové IT technológie
  • logické myslenie
  • chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa

Čo by si mal ovládať?
  • znalosť Android SDK
  • Java a Kotlin
  • RxJava
  • REST API
  • SQL aj NoSQL databázy
  • znalosť systému pre správu verzií - GIT
  • publikovanie aplikácií na Google Play
  • Firebase

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3510954  Megjelentetés dátuma: 20.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500,- Eur