Systémový administrátor

Hyperia s.r.o.

Univerzitná 8498/25 01008 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT oddelenia hľadáme skúseného serveristu, ktorý by nám pomohol pri údržbe a bezproblémovom chode našich serverov a celej infraštruktúry. Pracoval by si hlavne s Linuxom, a preto by ti pojmy ako Apache, NGINX, SSL, bash alebo SSH mali niečo hovoriť. Nemal by si mať problém napísať skripty v Pythone alebo PHP.
Okrem monitoringu a údržby existujúcich systémov by si nám pomáhal integrovať nové technológie, staral by si sa o databázy (MySQL, ElasticSearch, ...), aplikačné a webové servery. Avšak to najdôležitejšie je, aby si mal chuť učiť sa a nebál sa nových výziev.

Bližšie informácie o ponuke a o nás nájdeš na http://www.hyperia.sk/systemovy-administrator

  • práca na vlastných projektoch spoločnosti
  • pružná pracovná doba
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • teambuildingy a ďalšie akcie

Životopisy a motivačné listy prosíme zasielať na našu e-mailovú adresu. Termín ústneho pohovoru oznámime uchádzačom individuálne.

Zaslaním Tvojho životopisu nám dávaš súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý si zároveň prosíme potvrdiť priloženým súhlasom v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hyperia s.r.o., IČ: 47136961. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Python - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia MySQL - Základy

Počet rokov praxe

1

  • min. 1 rok praxe
  • veľmi dobrá znalosť so zabezpečovaním systémov
  • veľmi dobrá znalosť administrácie Linux/Unix
  • veľmi dobrá znalosť deploymentu a managementu aplikácií na cloude
  • znalosť virtualizácie, back-up, storage manažmentu, monitorovacích a reportovacích nástrojov, ladenia výkonnosti systémov
  • znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP atd.) a riešení vysokej dostupnosti „Network Load Balancing“
  • anglický jazyk písmom, schopnosť čítať dokumentáciu

  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov
  • schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
  • motivácia sledovať a používať nové IT technológie

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Čajková
Tel.: +421903137441
E-mail: poslať životopis
ID: 2697345  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou