Obchodný zástupca/zástupkyňa.

HygoLand s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2500 EUR/mesiac, pohyblivá zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÁ NÁPLŇ

- Predaj papierovej hygieny, čistiacich utierok a upratovacej chémie.
- Ponuka a predaj profesionálnych vôní pre firmy „kompletný vonný servis“
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o
existujúcich zákazníkov v segmente B2B
- Priamy predaj produktov zákazníkom
- Komunikácia a vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi
- Starostlivosť o aktuálne portfólio klientov v zverenom regióne
- Práca v teréne / žiadny stereotyp

ČO VÁM PONÚKAME?

- Motivujúce finančné ohodnotenie /fixný plat a odmeny/
- Podpora Sales managera pri zaškolení a plnení predajných plánov
- Príležitosť pre osobný a kariérny rast možnosť pracovného postupu na pozíciu
team-leader
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Sme spoločnosť s osobným prístupom k zamestnancom
- Výrazná zamestnanecká zľava na kompletný sortiment
- Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu s motivačným listom (v ktorom sa vhodne "predáte") na e-mailovú adresu: [email protected]
Uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám budeme kontaktovať do 14 dní telefonicky so spresnením termínu a miesta výberového konania.

K zasielanému životopisu pripojte nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou HygoLand s.r.o. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KOHO HĽADÁME?

- Prax na pozícii obchodného zástupcu min. 1 rok (skúsenosť s predajom profesionálnej hygieny nutná)
- Hľadáme komunikatívnu, energickú, ctižiadostivú, samostatnú a
cieľavedomú osobnosť
- Orientácia na výsledok, schopnosť vyjednávať
- Dôležitá je pre nás aj lojalita a spoľahlivosť
- Vodičský preukaz sk. B je nutnosť /aktívny vodič/
- Znalosť práce s MS Office

Sme priamy zástupca / distribútor pre Slovenskú republiku popredných európskych výrobcov špeciálnych čistiacich utierok a hygienického papiera. Vďaka tejto spolupráci prinášame na slovenský trh unikátne výrobky Chicopee a Lucart Eco Natural ako aj ďalšie hygienické produkty. Sme dodávateľ kompletnej personálnej a priemyselnej hygieny a dávkovacích systémov hygienického materiálu – zásobníky, papierové utierky, toaletný papier, mydlá, priemyselné utierky. Viac informácií: www.hygoland.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1916049  Megjelentetés dátuma: 14.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 2500 EUR/mesiac, pohyblivá zložka odmeny