Mechanik, zámočník, zvárač

HYDROTUNEL, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + prémie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Hydrotunel Bojnice hľadá mechanika, zámočníka, (zvárača) s bydliskom v okrese Prievidza, prípadne okolie okres.
Práca na dielni.
Požadujeme: ukončené stredoškolské vzdelanie, alebo učňovské (bez maturity),
VP skupiny B(C, E sú vítané), zváračský preukaz ZE1, ZGE1 (aj prepadnuté), znalosť pálenia.
Osobnostné predpoklady: zodpovednosť, fyzická zdatnosť, technické myslenie.
Vítaná je: skúsenosť s hydraulikou, s opravou automobilov.

Ponúkame: zaujímavú kreatívnu prácu s náležitým ohodnotením, dobrým kolektívom, 13. platom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočníctvo, mechanik

Vodičský preukaz

B

Zváračský preukaz ZE1, ZGE1 (aj prepadnuté), znalosť pálenia, skúsenosť s hydraulikou, so strojmi, s automobilmi.
Osobnostné predpoklady: zodpovednosť,fyzická zdatnosť, technické myslenie.

Od roku 1997 sa spoločnosť HYDROTUNEL špecializuje hlavne na mikrotunely a minitunely pod vodné toky aj s vlastnými vyvinutými technológiami.
Ďalej sa venuje bezvýkopovým technológiám prechodu popod cesty, železnice, iné objekty, šnekovaním, zarážaním rúr, rekonštrukciám potrubí a bezvýkopovej výstavbe kanalizácií hlavne riadeným vŕtaním HDD.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3282432  Megjelentetés dátuma: 2.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € + prémie + odmeny