Strojný projektant

HYDROTECH a.s.

Miesto práce
Vinosady, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 800 EUR/mesiacZaujímavý bonusový systém a množstvo benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie strojno-technologických častí čistiarní odpadových vôd. Návrh potrubných rozvodov, dimenzovanie a výber vhodných typov čerpadiel a iných zariadení.
Spracovanie projektovej dokumentácie rôznych stupňov v 3D aj v 2D

Možnosť ďalšieho vzdelávania
Práca v zabehnutom kolektíve
Tímové odmeny,
Doplnkové dôchodkové sporenie s účasťou zamestnávateľa,
Pracovné cesty do zahraničia
Účasť aj na medzinárodných projektoch
Zvýhodnené stravovanie
Ďalšie benefity

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na e-mail [email protected].
Odpovedať budeme len vybratým uchádzačom/uchádzačkám, ktorých pozveme na osobný (online) pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojné, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CADWorx Plant - Mierne pokročilý
BricsCAD - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť pracovať samostatne a myslieť analyticky. Chuť pracovať.

Zaoberáme sa návrhom, projekciou, výrobou, montážou a servisom čistiarní odpadových vôd hlavne pre priemysel a komunálny sektor. Za viac ako 30 rokov existencie našej spoločnosti sme zrealizovali stovky projektov v SR a v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 669435  Megjelentetés dátuma: 19.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac