Pracovník technickej podpory predaja

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Na Vartičke 7, Ladomerská Vieska
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda sa bude odvíjať od preukázaných vedomostí a pracovných skúseností kandidáta.Len uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritéria a majú pracovné skúsenosti v technickej oblasti vo výrobnej spoločnosti budú pozvaní na pracovný pohovor.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň tejto pozície je zabezpečenie realizácie nových produktov a dolaďovanie požiadaviek podľa potrieb zákazníkov.
Ďalej zabezpečuje:
- komunikáciu s výrobnými prevádzkami, konštruktérmi - technické vyjasnenie dopytu s výrobnými prevádzkami a plánovačmi výroby
- prípravu podkladov na ponuku,
- zasielanie cenových ponúk zákazníkom,
- komunikáciu zo zákazníkmi pre potreby zabezpečenia plnenia zmlúv,
- zasielanie technických dokumentov (Výkresy, návody, technické listy a pod.) zákazníkom,
- komunikáciu so subdodávateľmi a externými kooperáciami,
- spolupráca s obchodným oddelením a spolupracovníkmi na oddelení technickej podpory,
- koordináciu zavádzania nových produktov do sériovej výroby,
- kontrolu a evidenciu dokumentácie súvisiacu so zmluvami,
- spolupráca na realizácii väčších projektov

- stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti,
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- pružný pracovný čas - 37,5 hodiny týždenne,
- možnosť pracovať formou home office,
- možnosť celodenného náhradného voľna v mesiaci,
- odmeňovanie nad rámec ZP - 13. a 14. plat vo výške 100% dovolenkového priemeru,
- ročné odmeny 10% pre administratívnych zamestnancov,
- odmeny pri pracovnom jubileu, pri životnom jubileu a vernostné odmeny,
- dochádzkový bonus vo výške 125 Eur štvrťročne, pri splnení podmienok odmena ďalších 300 €
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- bezplatné stravovanie,
- kultúrne a športové podujatia pre zamestnancov a rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - podmienka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.3

Počet rokov praxe

3

- čítanie technickej dokumentácie
- organizačné a koordinačné schopnosti
- logické myslenie
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- lojálnosť
- SAP výhodou

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3999114  Megjelentetés dátuma: 12.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac