Personalista

Hydro Extrusion Slovakia a.s.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda od 900,- Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje legislatívne a odborné školenia pre zamestnancov, príprava plánu vzdelávania, vedenie záznamov, vydávanie potrebných osvedčení
Objednávanie zamestnancov na lekárske prehliadky, rekondičné pobyty, vedenie evidencie a dokumentácie
Riadenie ochrany osobných údajov v spoločnosti
Spoluzodpovedá za proces archivácie dokumentov
Výkon činnosti súvisiacich s nástupom a výstupom zamestnancov
Kontrola evidencie dochádzky, príprava mzdových podkladov
Správa sociálneho fondu a príslušných aktivít

Pružný pracovný čas, možnosť celodenného náhradného voľna v mesiaci, atraktívne odmeňovanie - 13. a 14. plat, ročné odmeny, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, bezplatné stravovanie.

Odmeňovanie bude závisieť od pracovných a odborných skúseností. Len uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritéria budú pozvaní. V tíme pracujú 4 zamestnanci. Používaný softvér HUMAN (personálny, mzdový, vzdelávací modul) a dochádzkový softvér ID.EST (vrátane prístupového, návštevného a stravovacieho modulu).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny manažment, Humanitný alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita

Hydro Extrusion Slovakia a.s. je nórska spoločnosť pôsobiaca na Slovensku, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom hliníkových profilov. Má viac ako 50 ročnú tradíciu.

Hydro je popredná priemyselná spoločnosť pôsobiaca v segmente výroby a spracovania hliníka a energie. Hydro buduje podniky a partnerstvá pre udržateľnejšiu budúcnosť a rozvíja priemyselné odvetvia, ktoré sú dôležité pre ľudí a spoločnosť. Od roku 1905 spoločnosť Hydro pretvára prírodné zdroje na cenné produkty pre ľudí a podniky, pričom vytvára bezpečné pracovisko pre 31 000 zamestnancov vo viac ako 140 lokalitách a 40 krajinách. Prostredníctvom svojich obchodných oblastí je spoločnosť Hydro prítomná v širokej škále trhových odvetví hliníka, energie, recyklácie kovov, obnoviteľných zdrojov energie a batérií, a ponúka jedinečné bohatstvo vedomostí a kompetencií. Spoločnosť Hydro sa zaviazala budovať udržateľnejšiu budúcnosť a vytvárať životaschopnejšie spoločenstvá vývojom produktov a riešení z prírodných zdrojov inovatívnymi a efektívnymi spôsobmi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3222367  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda od 900,- Eur/mesiac