Technológ - programátor CNC

HYDREX, s.r.o.

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200,- + 20% prémia + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určenie technologických postupov výroby, posúdenie vhodnosti výroby, predkladanie cenových ponúk pri novej výrobe, zabezpečovanie náradia, programovanie CNC strojov, vedenie prevádzky výroby (asi 30 ľudí ).

Práca s modernými technológiami, zaučenie, samostatnosť pri rozhodovaní, príjemné pracovné prostredie, zodpovedajúce prac. podmienky (plat, služobné vozidlo aj na súkromné využitie, laptop, mobil...

Informácie o výberovom konaní

Neváhaj a volaj!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárska výroba

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť,

Obchodno-výrobná spol. Hydrex s. r. o. vznikla pred 25 rokmi. Zaoberá sa hlavne presnou strojárskou výrobou na CNC obrábacích strojoch v regione Detva-okolie. Spolu zamestnáva asi 80 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3740331  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac1200,- + 20% prémia + osobné ohodnotenie