Operátor CNC frézy/sústruhu

HYDREX, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska, Hriňová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
nástup € 3,57 / hod., (po skúš. dobe sa zvyšuje) + OSOH (osobné hodnotenie) + prémie 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný operátor CNC obrábacieho stroja, ktorý po zaučení a preškolení je schopný samostatne pracovať na zverenom stroji vrátanie vytvorenia jdnoduchého výrobného programu v progr. jazyku Fanuc al. Heidenhein.

Základný nástupný sa po skúšobnej dobe automaticky zvyšuje podľa dohody. Zamestnanec má ďalej právo na osobné hodnotenie a pri dobrom hosp. výsledku aj na prémie vo výške až do 25 % platu. Stravné lístky v cene € 3,60 dostávajú zamestnanci zdarma. Pracovný kolektív je mladý a pracovné prostredie výborné.

Odpovieme každému, kto má záujem skutočne pracovať s modernými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov

Zodpovednosť, ochota učiť sa a pracovať na rozvoji značky.

Obchodno-výrobná spol. Hydrex s. r. o. vznikla pred 25 rokmi. Zaoberá sa hlavne presnou strojárskou výrobou na CNC obrábacích strojoch v regione Detva-okolie. Spolu zamestnáva asi 80 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3412635  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástup € 3,57 / hod., (po skúš. dobe sa zvyšuje) + OSOH (osobné hodnotenie) + prémie 25%