Pracovník technologického centra

HYDAC Electronic, s.r.o.

Miesto práce
Krásna Hôrka, Tvrdošín
Termín nástupu
dohodou
1000 € ,(Základná mesačná mzda môže byť dohodnutá výrazne vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľa sa na konštrukcií nových výrobných zariadení / produktov
• vytvára technickú dokumentáciu
• zodpovedá za návrhy a technické riešenia problémov
• na projektoch participuje s kolegami v rámci skupiny firiem Hydac
• zapracováva pripomienky a zmeny od zákazníkov do daných projektov - po technickej stránke
• úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami na riešení technických problémov

pružná pracovná doba, 13. a 14. plat, 3. pilier DDP, platené cezčasové hodiny, pravidelné (ročné) úpravy platov, dlhodobá stabilná perspektíva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka fakulta, konštrukčný smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie

HYDAC Electronic s.r.o je dcérskou spoločnosťou HYDAC INTERNATIONAL Nemecko. Zameranie spoločnosti: výroba elmg. cievok, hydraulických komponentov pre osobné, nákladné automobily a stroje, vývoj produktov, výroba senzorov automatizácia výrobných liniek

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3611803  Megjelentetés dátuma: 1.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € ,(Základná mesačná mzda môže byť dohodnutá výrazne vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta)