Odborný predajca - Vapeshop

HW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Tesco Martin, Obchodné centrum Turiec, Martin-Záturčie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 850 EUR/mesiac850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru - elektronické cigarety, náplne, vodné fajky, žuvacie tabaky a príslušenstvo k tomuto sortimentu.
Prezentácia produktov, odborné poradenstvo, miešanie náplní na požiadavku klienta.
Odborné zaškolenie pred nástupom do práce.

Práca je v našej značkovej predajni, ktorá sa nachádza v OC TESCO Martin (OC Turiec 1, Martin)

Prémie podľa obratu a príspevok na stravu v hotovosti.

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme zasielať CV spolu s aktuálnou FOTO.
Termín osobného pohovoru oznámime telefonicky.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov, sa vopred ospravedlňujeme, ale z časového hľadiska, nedokážeme každému odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívneho človeka, ktorý je dostatočne flexibilný a komunikatívny, rád sa učí nové veci, ovláda nové trendy, vie, čo je "in".
Najlepšie, keď ovláda"Vaping", poprípade je aktívny "Vaper" (nie je to však podmienkou)...

Práca je v našej novej prevádzke v OC Tesco (OC Turiec 1, Martin).

Zaoberáme sa prevádzkovaním taxislužby Star TAXI.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3599387  Megjelentetés dátuma: 25.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 850 EUR/mesiac850