Obchodný referent

HV print, spol. s r. o.

Miesto práce
Hattalova 12, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho obchodného oddelenia, ktorá sa stane pevnou súčasťou nášho tímu. Klienti a práca nám pribúdajú, a preto rozširujeme naše kapacity.

Tvojou náplňou práce bude:
- starostlivosť o existujúcich klientov,
- príprava cenových ponúk, administratívna činnosť
- prijímanie požiadaviek a objednávok od zákazníkov – maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov,
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi,
- pravidelné reportovanie dosiahnutých výsledkov.

- práca nevyžaduje cestovanie
- práca v stabilnej firme, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov
- príjemné pracovné prostredie v menšom kolektív

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: [email protected] (v predmete uviesť "Obchodný referent" ) .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

- pozitívny prístup,
- časový manažment, organizačné schopnosti,
- zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť, vytrvalosť, lojalita,
- vítaná prax obchodníka v akomkoľvek odbore,
- tímový hráč , komunikatívnosť,
- zmysel pre detail,
- logické myslenie

HV print, spol. s r.o., spoločnosť, ktorá je už 30 rokov na trhu a poskytuje tlačiarenské a reklamné služby od kreatívneho grafického návrhu až po kvalitnú tlač. Našim cieľom je maximálna spokojnosť klientov a dlhodobá priateľská spolupráca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3591699  Megjelentetés dátuma: 18.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac