Referent obchodného oddelenia v tlačiarenskej firme

HV print, spol. s r. o.

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 €/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme „PEDANTA“ :) novú kolegyňu/ kolegu na pozíciu referent obchodného oddelenia, ktorý sa stane pevnou súčasťou nášho tímu. Klienti a práca nám pribúdajú, a preto rozširujeme naše kapacity.
Chceš sa pridať k nám, pomôcť nám so starostlivosťou o klientov a pracovať
vo fajn kolektíve? Hľadáme človeka, ktorý má zmysel pre detail, má rád ľudí , je zodpovedný a samostatný...všetko ostatné Ťa už naučíme my.

Náplň práce
- „spojka“ medzi obchodným oddelením a výrobou,
- zodpovedná a detailná kontrola objednávok a expedície,
- každodenný reporting obchodnému oddeleniu o stave a priebehu objednávok,
- príjem objednávok, zadávanie do výroby a výdaj tovaru,
- komunikácia so zákazníkmi,
- kontrola podkladov pre fakturáciu, komunikácia s obchodným oddelením, kontrola platobnej disciplíny, zadávanie nových zákazníkov do systému

Určite sa nebudeš nudiť. Nie je to práca pre tých, ktorí radi vysedávajú :)
Tvoja pracovná náplň bude pestrá a rôznorodá. Budeš mať pod palcom celý priebeh objednávok a následný reporting obchodnému oddeleniu. Popritom nakukneš do faktúr, cenových ponúk a možno aj čo to vytlačíš. Budeš náš tzv. „tlačiarenský škriatok“, ktorý odhalí každú chybičku. Pracovný deň Ti utečie ako voda.

Výhodou je, ak máš skúsenosti s polygrafiou alebo grafikou, ale nie je to podmienka. Ak nejaké skúseností v obore máš, tak neváhaj – napíš nám o nich.

- možnosť kariérneho rastu v rámci obchodného oddelenia
- práca v stabilnej firme, ktorá je na trhu už viac ako 25 rokov
- príjemné pracovné prostredie v menšom kolektíve
- mobilný telefón

Uchádzači môžu posielať svoje životopisy emailom na: [email protected] (v predmete uviesť "Referent obchodného oddelenia" ) .
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail,
- organizačné schopnosti,
- logické myslenie

HV print, spol. s r.o., spoločnosť, ktorá je už 30 rokov na trhu a poskytuje tlačiarenské a reklamné služby od kreatívneho grafického návrhu až po kvalitnú tlač. Našim cieľom je maximálna spokojnosť klientov a dlhodobá priateľská spolupráca.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3448038  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 €/ brutto