Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič nákladného vozidla/skladník

HURTUK DINO, s.r.o.

Miesto práce
Bardejovská Zábava, Bardejov-Bardejovská Zábava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné rozvozy tovarov po Slovensku v rámci Prešovského a Košického kraja,
- kontrola vykládky, predávanie sprievodných dokumentov,
- zodpovedný prístup k pridelenému motorovému vozidlu, údržba a kontrola vozidla,
- práca s VZV, vykladanie a nakladanie tovaru, manipulácia s tovarom, manuálna práca s
tovarom, práca vo veľkosklade s ovocím a zeleninou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

- zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť a pracovitosť
- vodičský preukaz sk. C
- prax a preukaz na VZV výhodou

Spoločnosť HURTUK DINO s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2002 a patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa distribúciou širokého sortimentu ovocia a zeleniny na Slovensku.
ID: 3712204  Megjelentetés dátuma: 1.12.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.