Skladník - technik

Hurricane, s.r.o.

Miesto práce
Pšeničná 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a udržiavanie skladu v súlade s internými pravidlami spoločnosti. (čistota, delenie techniky, správne uskladnenie)
Prijímanie techniky a materiálu na sklad, kontrola techniky, vedenie skladovej evidencie, Práca na VZV, NZV
Zabezpečenie vykládky a nakládky techniky

- stabilný príjem podľa výkonu a dochádzky

- výplata vyplatená vždy do 10.teho dňa v mesiaci

- dlhodobá spolupráca

- možnosť osobného ohodnotenia

- stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti

- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti

- príjemný kolektív

Manuálna práca v sklade, príprava techniky na vyskladnenie, práca s PC, podľa potreby aj práca s VZV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

odolnosť voči stresu, platný preukaz na VZV, skúsenosť s prácou v sklade, flexibilnosť, znalosť práce s počítačom, zodpovednosť, spoľahlivosť, technická zručnosť

Sme spoločnosť, ktorá mení podujatia na udalosti. Na trhu pôsobíme už 25 rokov a počas tohto obdobia sme si vytvorili stabilné zázemie a portfólio klientov po celej Európe. Pôsobíme v oblasti technického zabezpečenia eventov a verejných podujatí. Nie sme len technologická spoločnosť, ale ponúkame zákazníkom produkčné riešenia na mieru. Zábavný priemysel a konferencie prešli v poslednom období veľkou transformáciou do online priestoru a virtuálneho sveta. Našou odpoveďou na tieto zmeny bolo vytvorenie Hurricane NEW LEVEL STUDIA, ktoré spája všetky popredné technológie pre audiovizuálnu tvorbu a online streaming. Naďalej však zostávame verní aj outdoor podujatiam, ktoré dávajú našej práci zmysel.
Viac na www.hurricane.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3444009  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 Eur