Nákupca zvierat

HUNLAND TRADE SLOVAKIA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR +podľa dohody, +podľa efektivity práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie nákupu jatočného a zástavového hovädzieho dobytka.

Životopis prosím zaslať e-mailom v dvoch jazykoch, slovenskom a v anglickom alebo maďarskom.
Počet výberových kôl: 2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zootechnik, veterinár, alebo príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Základná znalosť plemien, a slovenského trhu hovädzieho dobytka. Samostatnosť, ambicióznosť.

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa exportom a importom hospodárskych zvierat.
ID: 3420965  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR +podľa dohody, +podľa efektivity práce