Obchodní zástupce potravinářství pro Slovensko - oblast Bratislavy a okolí

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1200 € měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost podnikající v potravinářství v oblasti moštů a džusů hledáme Obchodního zástupce pro oblast Bratislavy a okolí.

Náplní práceje péče o stávající zákazníky, z větší části nabídka a prodej zboží české úspěšné společnosti a zároveň menšinově i zboží slovenské společnosti se zdravými (bio)potravinami, práce se zákazníky a vyhledávání nových zákazníků a vedení obchodní dokumentace. Zákazníky jsou obchody, zdravé výživy, restaurace, hotely, školy, nemocnice,...

Požadujeme flexibilního člověka, který je aktivním řidičem s ochotou hodně cestovat po kraji. Kandidáti by měli mít zkušenost jako obchodní zástupci v potravinářství.

Nabízíme proplácení nákladů vlastního automobilu, práci na ŽL, mobilní telefon, zázemí úspěšné společnosti, odměnu okolo 1000 EUR podle praxe a výsledků práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se potravinářským průmyslem - výroba a distribuce džusů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchodní akademie

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2592591  Megjelentetés dátuma: 22.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1200 € měsíčně