Pracovník v logistike / Skladník (Baden-Württemberg) 2500 € cisteho

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
73469 Riesbürg, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacMzda: 2500€ v čistom za 168hod/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1.Samostatna praca a kontrola pri prichode a odchode tovaru
2. Evidovanie tovaru cez tablet
3.Zadavanie dat do systemu
4.Pikovanie komponentov do 20kg, pri tazsich komponentoch sa pouziva zeriav/ jerab - preukaz na obsluhu ziaravu/ jerabu je vyzadovany.

Humanus – lídr v náborovém oboru!

Váš zaměstnavatel opět nedodržel, co slíbil? Myslíte si, že byste měli vydělávat více? Nechcete už bydlet ve dvoulůžkovém pokoji? Máme pro vás řešení! Humanus Personalservice je jednou z nejrychleji rostoucích společností v Německu a dodržuje, co slibuje!

S dovednostmi, které jste se naučili, přesně zapadnete do profilu, který hledáme, a ideálně se hodíte na pozici v naší společnosti. Nepromeškejte svou šanci a přihlaste se k nám!

Co Vám nabízíme?

atraktivní plat

žádné tzv. časové konto - všechny odpracované hodiny jsou odměňovány přímo v měsíční mzdě

ubytování zajištěné zaměstnavatelem (jednolůžkový pokoj s připojením na internet)

možnost práce přesčas (v závislosti na zaměstnavateli), která je kompenzována příplatkem 25 % k vaší mzdě

Příplatek za práci na směny

Prázdninové a vánoční bonusy

Německá pracovní smlouva

Německé pojištění (včetně doplňkového soukromého pojištění hrazeného zaměstnavatelem)

Bonus po 3, 6 a 12 měsících služby a bonus za palivo

pravidelné zvyšování platů

Schopnost přijímat pravidelné zálohové platby

Supervize česky a slovensky mluvících koordinátorů

nemáme žádné nesmyslné poplatky - vůbec !!!!

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Kontaktujeme Vás v co nejktarší možné době.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku v Nördlingen (Bayern)
www.humanus-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Nemecky jazyk nan komunikativnej urovni B1
Vlastne auto na vyjazd do Nemecka
Prax 2 roky

Humanus Personalservice GmbH je nemecká pracovná agentúra, ktorá zamestnáva viac ako 600 zamestnancov. V rámci pracovných ponúk máme celonemecké zastúpenie. Naše zameranie je predovšetkým v oblasti remesla. Najčastejšie obsadzované profesie u nás: elektrikár, zvárač, inštalatér, montér, zámočník, podlahár, cnc-operátor, pomocník vo výrobe, stolár atď. Ak máte komunikatívnu nemčinu a vlastný automobil k dispozícii na vycestovanie do Nemecka, neváhajte nás kontaktovať s konkrétnou požiadavkou. Naše obchodné oddelenie Vám nájde a ponúkne ten pravý job pre Vás. Stačí nám zadať Vašu predstavu - miesto práce, plat, ubytovanie atď. a my Vám nájdeme prácu podľa Vašich predstáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucie Cubera
Tel.: +491743155342
E-mail: poslať životopis
ID: 4230870  Megjelentetés dátuma: 20.9.2023  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac