Si milá a usmievavá zdravotná sestra/asistent? Do našej stomatologickej ambulancie hľadáme práve Teba!

HUMANex s.r.o.

Miesto práce
Tehelná 26, 831 03 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1000€ podľa skúseností + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu zubnú ambulanciu na poliklinike Tehelnej 26 v Bratislave hľadáme usmievavú a milú sestričku, ktorá má chuť učiť sa novým veciam a empaticky komunikovať s našimi pacientmi.

Ak sa rozhodneš pre našu ambulanciu, budeš spolupracovať s mladou a profesionálnou zubnou lekárkou v nadštandardne vybavenej zubnej ambulancii.
Spolu s lekárkou budeš mať na starosti najmä administratívny chod ambulancie, pomoc pri zákrokoch, či komunikáciu s pacientmi.

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis a obratom sa s Tebou spojíme.
(nie sme personálna agentúra, sestričku si vyberá na osobnom pohovore priamo doktorka a manažér kliniky)

Prácou v našej ambulancii získaš priateľské pracovné prostredie, v ktorom nájdeš okrem profesionálnych služieb aj zábavu a príjemnú atmosféru.

Pracovať budeš v modernom stomatologickom pracovisku vybavenom špičkovými prístrojmi.

Tešíme sa na Teba!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z 2 kôl.

V rámci prvého kola sa stretneš s manažérom kliniky.
Na druhom kole sa stretneš s lekárkou, s ktorou budeš spolupracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- príjemná komunikácia s pacientmi
- chuť vzdelávať sa
- proaktívny prístup
- spoľahlivosť a zodpovednosť

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3734402  Megjelentetés dátuma: 7.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacod 1000€ podľa skúseností + odmeny