Čašník na TPP - 800€ v čistom s ubytovaním v Bratislave

HUMANex s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny? Nemáte rád stereotyp, máte už prax ako čašník a baví Vás táto práca? Zodpovednosť a dochvíľnosť nie sú pre Vás cudzie pojmy?
Tak hľadáme práve Vás.
Náplň práce:
- obsluha zákazníkov v atraktívnom hoteli a pomocné práce s obsluhou spojené,
- zodpovednosť za zverený rajón, komunikácia a starostlivosť o hostí,
- vynášanie jedál a nápojov, debarasovanie a iné,
- príprava a organizácia hotelových raňajok, spoločenských a firemných akcií

Ponúkame Vám:
- Možnosť práce v najlepších bratislavských hoteloch
- Strava zadarmo
- Preplácané nadčasy
- Flexibilná pracovná doba
- Skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Získanie skúsenosti s prácou v luxusnom 4*- 5* hoteli
- Ubytovanie zabezpečené - dotované

Pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu. Dĺžka zmien a konkrétne miesto výkonu práve závisí od dohody so spoločnosťou.

Zamestnanci našej spoločnosti preferujú individuálny prístup k našim čašníkom. Snaha zabezpečiť najlepší servis pre klientov sa odrazila v umiesteni Recruitrank Awards 2014, kde sme obsadili 4 miesto.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite životopis na uvedenú mailovú adresu.

Ďakujeme za Vami prejavený záujem o pracovnú pozíciu . Kôli veľkému množstvu záujemcov budeme kontaktovať iba nami vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

V HUMANex-e sme zameraní na poskytovanie najkvalitnejších služieb na trhu. Vďaka nášmu pro-klientskému prístupu sa k nám zákazníci, po tom ako naše služby vyskúšajú, opakovane vracajú. Úspech každej firmy a jednotlivca závisí najmä od ich partnerov a práve preto vznikla spoločnosť HUMANex. Naším najväčším cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojnosť našich partnerov, ktorá zabezpečuje spoluprácu na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3175345  Megjelentetés dátuma: 2.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€