Údržbár s odbornou spôsobilosťou v elektrotechnike (§ 22 - § 23)

Termín nástupu
V priebehu Augusta
Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plnenie harmonogramu plánovaných činností, súvisiacich s údržbou našich obchodov (momentálne 26 obchodov na SR)
  • služobné cesty v rámci SR a ČR
  • poskytovanie súčinnosti pri výkone odborných prehliadok a revízií, spolupráca pri odstraňovaní zistených nedostatkov a jednoduchých porúch
  • komunikácia s dodávateľmi a majiteľmi budov
  • vykonávanie drobných opráv – výmena svetiel, oprava nábytku, vymaľovanie, drobné inštalatérske práce....
  • operatívne riešenie vzniknutých technických záležitostí
  • odborný dohľad na prípadnými rekonštrukciami obchodu
  • odborný dohľad nad technickou stránkou pri otváraní nových obchodov
  • ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení

Práca vyžaduje cestovanie, predpokladaná expanzia aj v rámci CR

Vedeli ste, že textilný priemysel je druhý najväčší znečisťovateľ na svete? Denne v našom Triediacom centre v Martine zrecyklujeme takmer 35 ton textilu a aj vďaka Vám, našej novej pracovnej posile, im môžeme dať šancu na opätovné použitie.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • podpora zo strany zamestnávateľa pri osobnostnom rozvoji zamestnanca
  • príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív v slovenskej spoločnosti
  • ponúkame a aj očakávame korektný prístup za jasne dohodnutých podmienok
  • stravovacia karta
  • zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

  • odborná spôsobilosť na vykonávanie činnosti na el. zariadeniach podľa § 22 alebo § 23 vyhlášky 508/2009 Z.z. PODMIENKOU
  • prax s údržbárskymi prácami, elektro a voda
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Krivušová
Tel.: +421903426430
E-mail: poslať životopis
ID: 3929161  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac