Triedička obnoseného šatstva

Termín nástupu
ihned,dohodou
Miesto práce
Martin
540 -700 Eur mesačne, motivačné hodnotenie podľa vytriedených kilogramov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie second-hand textilu, podľa kvality a materiálov.
Od nového roku sme sa presťahovali do nových priestorov na ulici Československej armády č.š /ZŤS/ a rozširujeme výrobu.

Práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti.
Jednozmenná prevádzka : 6:00-14:30 hod.

dochádzkový bonus - 100 Eur
výkonnostný bonus podľa vytriedených kilogramov
stravné lístky v hodnote 4 Eurá na deň

Zamestnanecké zľavy v našich obchodoch

Svoje životopisy posielajte posielajte na email [email protected] a do predmetu uveďte názov pozície, o ktorú sa zaujímate. Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, samostatnosť, chuť pracovať,schopnosť rozoznávať rôzne textilné materiály

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Martinček
Tel.: +421903890415
E-mail: poslať životopis
ID: 3775281  Megjelentetés dátuma: 30.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 540 -700 Eur mesačne, motivačné hodnotenie podľa vytriedených kilogramov