Zástupkyňa vedúcej predajne Trenčín

Termín nástupu
ihneď
Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
690 - 750 Eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu a dynamickú Zástupkyňu vedúcej predajne na prevádzku second-hand textilu v Trenčín

Očakávame, že budeš pravou rukou Vedúcej predajne.
V čase jej neprítomnosti budeš viesť obchod, vybavovať objednávky , riešiť operatívne problémy na prevádzke.

zamestnanecké zľavy
bonusový systém odmien

životopis v slovenskom jazyku zasielajte na [email protected] alebo cez stránku profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skúsenosti s vedením zamestnancov, práca s textilom

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

ochota a vysoké pracovné nasadenie, tímový duch

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marianna Martinček
Tel.: +421903890415
E-mail: poslať životopis
ID: 3715733  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 690 - 750 Eur / mesiac