Predavačka - pokladníčka plný uväzok , RK

Termín nástupu
ihneď
Miesto práce
okres Ružomberok
Mzdové podmienky (brutto)
bude oznámené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca v existujúcej predajni second-hand textilu v Ružomberku.
Naplnou prace je priprava oblecenia,praca na registračnej pokladni, starostlivost o zakaznika a ďalšie činnosti podľa pokynov vedúcej.

praca v stabilnej spolocnosti,so zaujimavym a roznorodym oblecenim

zivotopisy prosim zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]
vybrani uchadzaci budu pozvani na osobny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Práca na registračnej pokladni a skúsenosti s prácou v obchode je podmienkou.

Spoločnosť Humana Slovakia je súčasťou medzinárodnej organizácie HUMANA zameranej na pomoc tretiemu svetu. Spoločnosť podporuje medzinárodné humanitárne projekty.
Prevádzkuje triediareň textilu a vlastnú sieť 26 predajní s textilom v SR so sídlom v Martine.
Viac info na www.humana-slovakia.org

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kavalierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2800784  Megjelentetés dátuma: 7.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bude oznámené na pohovore