Operátor/ka výroby, operátor/ka vstrekolisov

Human Energy Agency, s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca vo výrobe ako obsluha vstrekolisov, práca pri stroji
* práca gumových tesnení do pračiek, umývačiek a pre automobilový priemysel
* práca vhodná pre mužov i ženy
* práca na 3 zmeny ( 8 hod ), alebo práca na 4 zmeny ( 8 hod ).
* zodpovednosť za kvalitu, výrobu, čistotu a poriadok pri stroji

* práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
* doprava zabezpečená zo smeru Šaľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.
Spoločnosť vyhrala ocenenie Firma roka 2013.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

* fyzická zdatnosť
* chuť pracovať
* pravidelná dochádzka

Spoločnosť Human Energy Agency, s. r. o. zabezpečuje personálne služby a personálny leasing.
Poskytujeme kvalitné a profesionálne služby vo všetkých sférach podnikania.

Naším poslaním je zabezpečiť spokojnosť ako našich klientov, tak aj našich zamestnancov.

Nájdete nás v Šali na P. Pázmaňa 2367/17A a v Nitre na Kmeťkovej ul.č.4.

Bezplatná tel.linka 0800135055

www.hea.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3207005  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou