Technik BOZP / Koordinator

Human Center, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800-2000 Eur / brutto základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva:

Vedie a udržiava kompletnú BOZP a PO agendu, v prípade potreby EMS agendu.
Vykonáva kontroly a audity BOZP v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
Spolupracuje na OHSAS auditoch a iných interných a externých BOZP auditoch
Podieľa sa na vykonávaní pravidelných školení BOZP
Vykonáva analýzy rizík na pracovnom poste ako aj analýzy a dôkladné vyšetrovanie úrazov a nehôd
Podieľa sa na zavádzaní manažérskeho systému riadenia BOZP
Posudzuje nové pracovné miesta a pracovné postupy s návrhmi na riadenie rizík
Má pod gesciou kompletnú OOPP agendu
Vedie a udržiava BOZP nástroje: SMS tracker, 5 Pilierov, Akčný plán BOZP, TOP BOZP pozorovania
Vytvára bezpečnostné štandardy, vypracováva štatistiky a prezentácie
Vedie BOZP stretnutia, bezpečnostné okienko, participuje na komunikaćných stretnutiach so
zamestnancami, školenia a poučenia zamestnancov
Eviduje a vyśetruje pracovné úrazy, skoronehody, ošetrenia s prvou pomocou a choroby z povolania – navrhuje a realizuje okamžité a preventívne opatrenia
Zaistuje spracovanie 8D vykazov v slovenskom a anglickom jazyku- prezentuje ich, zvereňuje na lokálnej Invision sieti, ako aj preukázateľne prezentuje na lokálnej úrovni – vizualizačné tabule, stretnutia, štvrtkové BOZP okienko
Spolupracuje s tímom špecialistov pre BOZP a ergonómiu
Spolupracuje, kontroluje a zadáva úlohy externému ABT, technikovi PO a Pracovnej zdravotnej službe
Poskytuje poradenstvo pre výrobné prevádzky a posudzuje riziká na pracovisku
Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti
Dohliada na používanie, výmenu a dopĺňanie OOPP /dohliada na ich prítomnosť a funkčnosť vo výrobnej hale

Vedie a zaisťuje kompletnú agendu Odpadového hospodárstva, EMS a PO- komunikuje s orgánmi śtátnej správy, vybavuje Hlásenia

Zúčastňuje sa, v zmysle pokynov nadriadeného, stretnutí, porád a konferenčných hovorov

Zamestnanec vykonáva ďalšie úlohy a činnosti uložené jemu nadriadeným zamestnancom, súvisiace s dohodnutým druhom práce a zodpovednosťami personálneho úseku.

Kontroluje:
- prácu a nadobúdanie zručností operátorov v adaptačnom procese

zodpovednosť za/ Procesy and Skills:
- kontrolu dostatočného zaškolenia operátorov pred ich umiestnením do výrobného procesu
- aktualizáciu plánu školení
- archiváciu údajov o tréningoch, školeniach a kurzoch zamestnancov
- dodržiavanie predpisov ochrany pred požiarom, bezpečnosti práce, poriadku a čistoty na svojom pracovisku v súlade s požiadavkami na ochranu životného prostredia
- plnenie a výkon úloh a povinností vyplývajúcich z Matice zastupiteľnosti, s ktorou je preukázateľne oboznámený
- zodpovednosť za pravidelné zabezpečenie hodnotenia efektivity školiacich aktivít

* nesmierne zaujímavá a stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* participácia na najzaujímavejších a nejkomplexnejších projektoch v segmente Automotive
* 13.plat
* balík finančných aj nefinančných benefitov
* firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Svoj štrukturovaný životopis zasielajte prosím na adresu:
[email protected]. Do predmetu napíšte názov pozície.

Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorých profil bude spĺňať naše požiadavky.

Po ukončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje skartované

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je renomovaná výrobná spoločnosť pôsobiaca v segmente Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* prax na pozicii Technika BOZP v trvaní 2 rokov a viac v podmienkach vyrobneho zavodu
- opravnenie alebo autorizacia na BOZP
- ovladanie AJ na komunikatívnej urovni

Recruitment
Executive Search
Assessment Centrum
Psychodiagnostika
Personálna inzercia
Jazykové kurzy
Firemné dni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3195871  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800-2000 Eur / brutto základný plat