Výživa a ochrana rastlín

HUMAC s.r.o.

Miesto práce
Werferova 1, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava produktovej rady a jej uvedenie na trh EU.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, Výživa a ochrana rastlín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť HUMAC s.r.o. sa zaoberá výrobou produktov s obsahom prírodných humínových kyselín bez akejkoľvek chemickej prísady pre poľnohospodárstvo. Produkty sú určené pre chov zvierat a rastlinnú výrobu, ale aj pre spoločenské zvieratá a záhradkárstvo. Produktové portfólio firmy vznikalo 15 rokov ako výsledok vedecko - experimentálnej základne firmy a spoluprácou s univerzitami a štátnym výskumom z krajín V4. Všetky naše produkty sa vyrábajú vo vlastnej výrobe, vlastnými postupmi a receptúrami.

Viac informácií nájdete na www.humac.sk, www.humac-farma.sk, www.humac-export.eu
ID: 3642380  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac