Farmaceut

HUMAC s.r.o.

Miesto práce
Werferova 1, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpodiel z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako obchodný manažér, budete zodpovedný za výrobu a odbyt výživových doplnkov.
Hlavnou náplňou práce je hľadanie a oslovovanie nových klientov, technické poradenstvo pre zákazníkov, organizovanie obchodných stretnutí, komunikácia s výrobným závodom na zabezpečenie primeraných zásob, príprava propagačného materiálu a mnoho iných funkcií.
Znalosť a skúsenosti v oblasti výživy, farmácie a ľudské zdravie je nevyhnutne. Ak sa cítite kreatívny a túžite sa naďalej učiť, potom sa neváhajte prihlásiť.

- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačná variabilná zložka platu
- zamestnanecké zľavy
- práca v príjemnom kolektíve
- príležitosť pracovať so skutočne jedinečným produktom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť
- kreativita, analytické a komplexné myslenie

Spoločnosť HUMAC s.r.o. sa zaoberá výrobou produktov s obsahom prírodných humínových kyselín bez akejkoľvek chemickej prísady pre poľnohospodárstvo. Produkty sú určené pre chov zvierat a rastlinnú výrobu, ale aj pre spoločenské zvieratá a záhradkárstvo. Produktové portfólio firmy vznikalo 15 rokov ako výsledok vedecko - experimentálnej základne firmy a spoluprácou s univerzitami a štátnym výskumom z krajín V4. Všetky naše produkty sa vyrábajú vo vlastnej výrobe, vlastnými postupmi a receptúrami.

Viac informácií nájdete na www.humac.sk, www.humac-farma.sk, www.humac-export.eu
ID: 3642321  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac