Hľadáme personál! - obsluha hostí v clube/kaviarni, - príprava nápojov, čapovanie piva, - práca na krátky/dlhý týždeň, - práca s pokladňou...

HUGO club, s.r.o.

Miesto práce
Rajecká 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 - 4,5 EUR/hod.1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

...do zabehnutého baru HUGO CLUB, Rajecká 15 (denný a nočný bar s terasou),
Podmienka: len chuť pracovať. Denná smena 9:00 - 18:00 hod. , nočná 18:00 - 04:00 hod.
Prax je vítaná ale nie je podmienkou! Pracuje sa denná a nočná smena (možnosť len dennú alebo nočnú)

Nástup ihneď.

Záujemcovia môžu prísť na osobný pohovor PO, UT, ST, ŠT, PIA v čase od 09:00 do 12:00 - poprípade 0902 901888

Informácie o výberovom konaní

OSOBNÝ POHOVOR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Novootvorená pekáreň

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2580744  Megjelentetés dátuma: 20.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,2 - 4,5 EUR/hod.1