Nakladanie návesov U.S. Steel Košice (nutná prax ako vodič MKD)

HUDOS s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 932 EUR/mesiac932 € + variabilná zložka ( Spolu až do výšky 2500€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie návesov US Steel Košice - PRIORITNE, 12 hod. pracovné zmeny, víkend doma
- jazda s návesmi po SK, HU, CZ, PL - nepravidelne
- práca výhodná pre uchádzača z Košíc

1. Dobré finančné ohodnotenie
2. Moderný vozový park, ťahače značky MERCEDES
3. Využívanie vlastného značkového servisu Mercedes - Benz
4. Silne finančne zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami
5. Automatické platenie mýta
6. Pravidelné školenia vodičov a zvyšovanie ich odbornej spôsobilosti

Svoje životopisy zasielajte na e-mail: [email protected], prípadne faxom na č.: +421544860086

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

- radosť z jazdenia
- serióznosť, spoľahlivosť
- schopnosť samostatného riešenie pracovných záležitostí
- iniciatívnosť
- lojalita

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť HUDOS s.r.o. pôsobí na dopravnom trhu Európy viac než 28 rokov, počas ktorých si vybudovala významné postavenie medzi výrobnými podnikmi na Slovensku ako aj v zahraničí. Pre viac informácií neváhajte navštíviť www.hudos.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1885503  Megjelentetés dátuma: 10.1.2024  Alapbér (bruttó): 932 EUR/mesiac